ПОЛИТЕ - все о политике в Украине » Обьявления » «Справжні кияни» беруть участь у «Пробігу під каштанами»

Обьявления«Справжні кияни» беруть участь у «Пробігу під каштанами»

автор: admin | 22 мая 2009 | Просмотров: 2776
«СправжніПробіг під каштанами - спортивно - благодійна акція, яка проходить щороку під час святкування дня Києва. Кожного року пробіг збирає декілька тисяч учасників на центральній вулиці столиці.

В цьому році одним із співорганізаторів і учасників пробігу виступила ініціативна група руху "Справжні кияни". Вона висунула, а небайдужі кияни у своїх листах підтримали ідею прийняти участь у традиційних перегонах вулицями Києва - "Пробіг під каштанами", що проводиться в День Києва – 31 травня.

Пробіг не має переваг ні вікових, ні етнічних, ні соціальних. Його мета - допомогти маленьким пацієнтам Центру кардіології та кардіохірургії дітей раннього віку МОЗ України. Саме тому, всі кошти зібрані під час Пробігу передаються в Центр для придбання необхідних медикаментів, обладнання та витратних матеріалів.

Яка громадська мета такої участі?
1. "Черновецькі приходящі, а Київ – вічний". Приймаючи участь у перегонах у День Києва, ми вітаємо Київ з тим, що він стоїть стільки віків не дивлячись на всілякі навали, починаючи з печенігів і закінчуючи «черновецькими». І показуємо місту, що в нього ще є справжні кияни.
2. Приймаючи участь у перегонах, ми показуємо собі і київській спільноті те, що наш рух народився, ми вже є як рух однодумців.
3. Приймаючи участь у перегонах, ми створюємо інформаційний привід для своєї реклами, адже це акція публічна і буде висвітлюватись у ЗМІ.
4. Приймаючи участь у перегонах, кожен з нас перевірить себе: а чи не розходяться у нього слова з ділом. В Інтернеті кожен герой словами боротися. А чи готові ми і до справи, якщо буде потреба.
5. Приймаючи участь у перегонах, ми всі побачимо, що в Києві, попри всі негаразди останнього часу, ще залишилися каштани і ми не марно встали на шлях боротьби за їх збереження.
6. Приймаючи участь у перегонах, ми подихаємо ще чистим вранішнім повітрям міста, відвоюємо в свого повсякденного нервового життя часточку здоровя і гарного настрою.
7. Приймаючи участь у перегонах, ми допомагаємо маленьким пацієнтам Центру кардіології і кардіохірургії дітей раннього віку МОЗ України.
Ми вирішили прийняти участь як команда "Справжні кияни". Приєднуйтесь!
Офіційну інформацію організаторів пробігу можна віднайти на http://www.probeg.com.ua/.

«Справжні
Зі свого боку ми, Народний рух «Третя Республіка», закликаємо всіх небайдужих киян приєднатись до цієї акції.
"Наш рух повністю підтримує ідею "справжніх Киян" з багатьох причин. Дійсно, київський мер вже перейшов всі межі дозволеного, а це - столиця нашої країни! Мені здається, що тільки в Україні можливо, щоб мер столиці вів себе настільки неадекватно, що йому дійсно треба пройти експертизу в психіатричній лікарні. Але дивує навіть не це, а те, що така його поведінка більшою мірою викликає лише посмішку і бажання вигадати новий анекдот на цю тему. Ми впевнені, що в Києві є величезна кількість СПРАВЖНІХ киян, які можуть зібратися в могутню силу, для того, щоб винести Черновецького та його дармоїдів з їх кабінетів. І історія розвитку цього молодого руху підтверджує це. Саме тому, ми закликаємо всіх наших членів, тих, хто працює з нами у різних напрямках, наслідувати інструкціям, що описані в запрошенні на пробіг і взяти участь в ньому, щоб показати цим моральним урода при владі, що нас багато! І що ми робимо тільки перший крок! Приєднуйтесь за справедливість! "- заявив Лідер НД «Третя Республіка» Андрій Ревтов.

Інформація для тих, хто вирішив прийняти участь у пробігу.
Порядок підготовки до пробігу.
1. Кожен бажаючий прийняти участь у пробігу в складі команди "Справжні кияни" подає до 18-00 25 травня електронною поштою на нашу адресу kievnash@i.com.ua заявку, в якій вказує:
- свій розмір одягу;
- імя і прізвище, під якими він хоче бути зареєстрований в команді (це не обовязково повинні бути паспортні дані).
- чи зможе сплатити стартовий внесок учасника (30 грн), як того вимагають умови пробігу;
Увага! Електронний лист-заявку направляти з темою «Під каштанами» і на адресу kievnash@i.com.ua
2. Ініціативна група, маючи дані про учасників, подає заявку на участь, список учасників, сплачує внески по 30 грн. за кожного і отримує стартові номери.
3. Протягом 27-29 травня кожний учасник отримує в наметі «Справжніх киян» на Майдані Незалежності стартові номери і футболку з нашою командною символікою, в якій побіжить вулицями Києва. Для отримання номера і футболки потрібно буде назвати ім’я, під яким зареєстрована заява учасника руху на сайті, її номер, пароль та повернути внесок (хто зможе).
4. 31 травня о 900 команда збирається на місці старту, щоб зайняти одразу першу лінію. Ті, хто за станом здоров’я не в змозі простояти на старті годину, підходять пізніше, але до 950. В 950 – фотографування команди.
5. 1000 старт. Хто не в змозі пробігти всі 5 кілометрів, посередині траси на пл. Л. Толстого повертає назад і неспішно іде до фінішу. Хоча цей фініш формально не буде зараховано, це дасть змогу всім зібратися знову командою на фініші.
6. Якщо хтось може показати високий результат в бігу на довгу дистанцію, або має знайомого спортсмена, якого може долучити до команди, просимо про це повідомити завчасно. Якщо хтось з нашої команди потенційно може фінішувати серед перших, до цього треба буде підготуватися.

Відповідальний за організацію участі команди «Справжніх киян» у «Пробігу під каштанами» - Тетяна Білецька, тел.: 8-068- 111-8-111.
 (голосов: 0)

Теги Пробег
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Другие новости по теме:
Информация:
Теги
Популярные новости
Пресс-релизы:
Немного рекламы
Наш опрос
Наши партнеры
Дизайн сайта