ПОЛИТЕ - все о политике в Украине » Дайджест » PRщики Обами допоможуть БЮТ?

ДайджестPRщики Обами допоможуть БЮТ?

автор: Алла Мартыненко | 10 июля 2009 | Просмотров: 1751
PRщикиПрезидентську кампанію Блоку Юлії Тимошенко в Україні буде вести та фірма, що зробила Барака Обаму Президентом Сполучених Штатів Америки. Про це сьогодні, 9 липня, під час засідання «круглого столу» у Львові на тему: «Управління кризою чи криза управління: Україна напередодні п’ятої президентської компанії» повідомив президент «Центру глобальних та національних стратегій» Василь Базів.
Він відзначив, «сьогодні готовий відкрити цю таємницю».

Також Базів відзначив, що з Партією регіонів тепер працюють виключно тільки російські політтехнологи, а усіх українських напередодні вигнали.

За словами Базіва, українські політики повинні мистили глобально, а діяти національно. Проте всі частини політичної еліти намагаються зомбувати населення гаслами, не звертаючи уваги на рельані проблеми.

«Не можна почути правди від жодної політичної сили. Потрібно дешифровувати правду від політиків, щоб реально розібратися у ситуації», – сказав Базів.
 (голосов: 0)

Теги Обама, БЮТ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Другие новости по теме:
Информация:
Теги
Популярные новости
Пресс-релизы:
Немного рекламы
Наш опрос
Наши партнеры
Дизайн сайта