ПОЛИТЕ - все о политике в Украине » Наболело » Народне віче в Херсоні: «Олігархічному шлюбу за розрахунком-НІ!»

НаболелоНародне віче в Херсоні: «Олігархічному шлюбу за розрахунком-НІ!»

автор: admin | 4 июня 2009 | Просмотров: 1104
Народне2 червня 2009 року в Херсоні пройшло Народне віче, яке організували та провели координатори Херсонського обласного осередку Народного руху "Третя республіка" Тарас Бузак та В’ячеслав Калініченко. Вони озвучили заяву з приводу бажання олігархічних кланів зареєструвати в Україні так званий «шлюб за розрахунком» між Юлією Тимошенко та Віктором Януковичем. Безкомпромісна боротьба" один з одним закінчилася, почалася ера династійних об’єднань. Про це громадськості повідомили в прес-службі ХОО НР "Третя республіка".

"Нарешті приховане стало явним. Влада квартирантів почала наступ на загальні людські цінності та свободи, зазначені дії є намаганням остаточно ліквідувати народовладдя в Україні і встановити тиранію

Зграя «окупантів» свої антинародні дії ховає під байками про героїчну "боротьбу з кризою", палке бажання "обєднати країну" і потребу стабільності", - наголошували виступаючи.

"Проте, очевидно, що справжня мета цього антиукраїнського заколоту - остаточна "окупація" України угрупованнями кольорової номенклатури, які й завели країну до небаченої кризи. Ті, хто ще вчора власноруч розколював Україну. Ті, хто вже давно цинічно та методично здає інтереси України, начебто бажають їй добра. Це просто смішно»-стверджували учасники народного віче.

Українці повинні усвідомлювати руйнівні для держави і нації наслідки антинародного перевороту у виконанні БЮТ і Партії Регіонів.

Учасники віче визначили наступні небезпеки, які можливо виникнуть вразі запланованого об’єднання олігархів:

1. Знищення народовладдя і позбавлення українців політичних прав.

2. Згортання економічних свобод, знищення зародків середнього класу, розкрадання решток національних багатств та остаточне закріпачення українців чужинським капіталом.

3. Ліквідація української незалежності та підготовка до зовнішнього управління Україною.

4. Узаконенная влади не українців і як наслідок знищення національної ідентичності українців.

5. Запровадження політичних репресій і терору проти будь-яких проявів громадянського невдоволення", повернення країни в період комуністичної диктатури

На віче також було оголошено низку вимог Херсонського осередку НР "Третя республіка". Головний лейтмотив виголошенних вимог був наступного змісту: « Українці забовязані "дати рішучу відсіч політикам, якім байдуже майбутнє українців". "Тільки категоричний та рішучій спротив Нації може поламати плани мародерів і окупантів. У випадку втілення сценарію узурпації влади, ХОО НР «Третя республіка» буде закликати українців до акцій громадянської непокори.

По закінченню народного віче учасники оголосили та підписали резолюцію в якій визначили власні вимоги до українських можновладців:

1. Загальні дострокові вибори Президента, парламенту, місцевих рад та їх голів.

2. Внесення змін до виборчого законодавства, а саме: зниження прохідного бар’єру до 1,5%, відкриті партійні списки, хто був два рази депутатом, чи сільським, селищним або міським головою не має права балотуватися.

3.Проведення Всеукраїнського референдуму, на який будуть винесені питання:

- про форму правління Української держави (президентська, змішана чи парламентська республіка);

- про проведення люстрації (докорінного очищення влади. Українській владі нове українське обличчя!).

Українці повинні об’єднатися задля власного майбутнього та майбутнього своїх дітей та онуків!
 (голосов: 0)

Теги Херсон
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Другие новости по теме:
Информация:
Теги
Популярные новости
Пресс-релизы:
Немного рекламы
Наш опрос
Наши партнеры
Дизайн сайта