ПОЛИТЕ - все о политике в Украине » Мнения » Голова херсонського осередку НР «Третя республіка» Тарас Бузак: "Справедливість" стане базовою не тількі для колишніх соціалістів

МненияГолова херсонського осередку НР «Третя республіка» Тарас Бузак: "Справедливість" стане базовою не тількі для колишніх соціалістів

автор: admin | 20 мая 2009 | Просмотров: 1572
Голова14 травня у прес-клубі газети «Новий день» колишній міністр освіти, народний депутат попередніх скликань та один з колишніх лідерів Соціалістичної партії Станіслав Ніколаєнко розповів про плани обєднання лівих на базі партії "Справедливість".

Станіслав Миколайович, як член Соціалістичної партії України з 1991, дав обґрунтування процесам, що наразі відбуваються у лівому русі: «Соціалістична партія довго була в Україні на чолі народного руху за справедливість. Її лідер в свій час багато зробив для розвитку демократії в країні, розбудови партії. Та минув час і ми стали свідками стрімкого падіння авторитету СПУ. Нині її рейтинг знаходиться в межах 1 %. В партійному організмі явними стали застійні явища, сформувалася група навколо лідера, яка заради власних інтересів довела партію до краху. В партійному керівництві, як в центрі, так і на місцях, зібралося багато неавторитетних людей, часто з темним минулим, які використовують партію в приватних цілях.

Ми бачимо перспективу в обєднанні всіх лівих і лівоцентристських сил, в зламі олігархічної двопартійної системи в Україні, побудові в Україні справедливого соціально-орієнтованого суспільства - демократичного соціалізму».

Платформою для нового партійного утворення обрана партія "Справедливість". За словами Ніколаєнка: Херсонщина мусить бути базовою організацією "Справедливості" в Україні. Таке завдання поставив голова партії 14 травня цього року, перебуваючи в Херсоні на обласній конференції "Справедливості". Делегати конференції представляли всі районні міста області. До двох тисяч членів "Справедливості" додалося майже чотири тисячі членів СПУ з 18 районів області.

Головою обласної Ради партії "Справедливість" обрано Олімську Євгенію Павлівну - директора вищого комерційного училища, яка до цього була секретарем Херсонського ОК СПУ.

Коментуючи дану інформацію голова Херсонського осередку НР «Третя республіка» Тарас Бузак зазначив наступне: « Очікувати чогось цікавого та дієвого від людей які знищили СПУ не варто. Позиція то було погане, а ось наше, це саме те, що треба, примітивна сама по собі. Політичні невдахи рідко, коли піднімаються з колін і чогось досягають. Єдине чого досягне ново створене політичне угруповання, це потрапляння до місцевих рад в деяких регіонах». Представники «Справедливості» будуть представлені в органах місцевого самоврядування Херсонщини - наостанок зазначив Тарас Бузак.
 (голосов: 1)

Теги Третья республика
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Другие новости по теме:
Информация:
Теги
Популярные новости
Пресс-релизы:
Немного рекламы
Наш опрос
Наши партнеры
Дизайн сайта