ПОЛИТЕ - все о политике в Украине » Мнения » Політичний консультант Руслан Павленко: “Якщо Юля Тимошенко стане президентом, то прем’єром буде Віктор Ющенко”

МненияПолітичний консультант Руслан Павленко: “Якщо Юля Тимошенко стане президентом, то прем’єром буде Віктор Ющенко”

автор: Светлана Морозова | 16 ноября 2009 | Просмотров: 2168
Політичний
“Тимошенко сподівається, що перемога на президентських виборах звільнить її від баласту відносин з розважливим Ющенко, та налагодить ділові стосунки з “регіоналами”. Проте складеться інакше – перемога Тимошенко на виборах призведе до радикалізації її відносин з усіма іншими бізнес-політичними угрупованнями. Серед причин можна назвати притаманну Тимошенко та її команді вірусність, прагнення до екстенсивного розширення їх харчового ареалу, та нетерпимість до альтернативних систем. Це типове мислення великої монопольної корпорації, яке нарветься на політичну психологію”, - стверджує політичний консультант Руслан Павленко.

“Все закінчиться тим, що невелика частина Верховної Ради перебіжить до Тимошенко, а усі державні посади будуть розібрані між її клієнтеллою. Інша на чолі з “регіоналами” об’єднається навколо ідеї призначення прем’єр-міністром Віктора Ющенка”. Лише таким чином регіонами зможуть обмежувати Тимошенко, яка в разі перемоги на виборах отримає в руки потужну силу.

По словам політконсультанта такий проект уже розробляється групою депутатів-регіоналів вкупі з супутньою піар-кампанією.

“Єдиним постраждалим залишиться Ющенко, для якого продовжиться безкінечна битва на дрючках”, - підсумував Руслан Павленко.


тел. для коментарів 8-067-507-31-22
 (голосов: 1)

Теги Тимошенко, Ющенко, выборы
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Другие новости по теме:
Информация:
Теги
Популярные новости
Пресс-релизы:
Немного рекламы
Наш опрос
Наши партнеры
Дизайн сайта