ПОЛИТЕ - все о политике в Украине » Политюмор » Юлія Владіміровна, ето ми, прєдпрініматєлі, ваші ярі поклоннікі

ПолитюморЮлія Владіміровна, ето ми, прєдпрініматєлі, ваші ярі поклоннікі

автор: | 22 апреля 2005 | Просмотров: 1392
Юлія Владіміровна, ето ми, прєдпрініматєлі бєз образованія юрліца. Ви должни нас помніть, ми ж ваші ярі поклоннікі. Всі прєдпрініматєлі-єдіноналожніки за вас лізли на рожон і надіялися на краще !!! По суті, ми і є той середній клас, який ви тільки хочете в Україні створити . А ми вже є.


Юлія Владіміровна, ето ми, прєдпрініматєлі бєз образованія юрліца. Ви должни нас помніть, ми ж ваші ярі поклоннікі. Всі прєдпрініматєлі-єдіноналожніки за вас лізли на рожон і надіялися на краще !!! По суті, ми і є той середній клас, який ви тільки хочете в Україні створити . А ми вже є. Тут как тут. І не нада нас створювати заново, дайте нам просто свободу, за яку ми з вами боролись, і ми самі розмножимося. А ви нам взялись допомагать, покращувать закони, але ми бачимо, що ви набагато лучче іграєте роль полєвого командіра, нєжелі прємь"єр-міністра. Не нада нам улучшать закони, дайте нам ті погані закони про єдиний налог, що придумав капосний Кучма шість год назад. Чим ми вам не вгодили , Юлія Владіміровна , шо ви взялися покращувати нам життя ? Матушка ви наша , чим ???

Шоб вам було лучче понять, чому це так, поясню. Оті злощасні "Триста тисяч" - це не чиста прібиль. Шо таке "чіста прібиль" , я сподіваюся, ви ще помните. Це коли купив за гривну, а продав за сто, от тобі 99 грівень чистої прібилі. Але це тєорєтіческі. А практіческі наоборот : купив за дев"яносто дев"ять гривень, продав за сто, от тобі 1 гривня чістої прібилі. І ми з цією чистою прібилью йдем в налогову , купляємо декларацію копійок за двадцять, а на здачу ( 80 копійок) - п"єм, гуляєм, кушаєм красну ікру і ні в чом сєбє нє отказиваєм, одним словом - развлєкаємся по полной.
Так от, к чєму я всьо ето : еті триста тисяч - ето нє только ота одна гривня, а ето оті 99 гривень, котрі во всьом цивілізованном мірє називаються затратами, плюс ета злосчастная одна гривня, котора коє-кому мозолить очі.

То єсть, тєорєтічєскі - я могу зробить оборот в 300000 за одну нєдєлю, і поімєть оттуда прібилі в лучшем случає на 10 бланков декларацій. Ви спросітє - а зачєм же я , в таком случає, ношу гордоє званіє бізнєсмєна ??? Ви розумієте, шановна Юлія Владіміровна, бізнеса в людей єсть дуже разні, не всім же газом торгувати. І прєдпрініматєльство - ето постоянний ріск , случаются і прольоти по полной программє , в просторєчії називаємиє "убиткі", а срєді людєй понімающих о чьом рєчь - "кідалово". І як тоді ????
ТО єсть, може вас неправильно інформіровали, то я єщьо раз нагадую : триста тисяч - ето нє чиста прібиль, а валовий доход.Я понімаю, шо така хороша цифра, як 300 000 ( триста тисяч) - ето єсть скорость світла, і ще зі школи ми всі до цієї красивої цифри привикли. Насправді , ми ці триста тисяч робимо не за сєкунду, як світлові фотони , і не за годину, а за рік. Рік - це всьо равно, шо год. Год - це не сокращєніє від "година", а 12 календарних місяців. Ну, ви должні єщьо помнити : січень, лютий, березень ( пользуясь случаєм , вітаю Вас із прошедшим 8 марта...), квітень ну і так далі. Це тєорєтіческі. А практічєскі у нас "і так далі" може не получитися. Застрянемо у квітні місяці 2005 года. Бо ті зміни, що ви внесли заднім числом, ставлять на нас, так сказать, крєст. Отой, шо должен вже давно був стояти на Медведчуку, як ви і обєщали.
 (голосов: 0)

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Другие новости по теме:
Информация:
Теги
Популярные новости
Пресс-релизы:
Немного рекламы
Наш опрос
Наши партнеры
Дизайн сайта