ПОЛИТЕ - все о политике в Украине » Политюмор » Короткий огляд "Свободи"

ПолитюморКороткий огляд "Свободи"

автор: | 1 ноября 2008 | Просмотров: 7536
На "Свободі" Ющ показав що він-помазанік Божий,а всі-холопи.Красиві фрази,пальці вєєром,а в сухому залишку-дуля.


Стельмах хитро перемовчав -і ніхто не здогадався,що він з Порохом заробили парочку мільярдів на коливанні курса.
Кролік потриндів весело-така собі заміна Шуфрича.Триндів толерантно-ні про що.Так як при совєтах потішалися над алкашами,бо про інше -нізя.От і він про ніщо,зате бадьоро.
Юля поривалася всіх розмазати,але себе стримувала через силу-це було видно.Мабуть так вони домовилися.Крім того ведучі абсолютно по хамськи не давали їй говорити-це виглядало ніби вони весь ас спеціально казали :бла-бла-бла-бла-бла і заглушали її слова.Було дійсно гидко це бачити.
В рідкісні хвилини,коли Юля проривала блокаду-вона розмазала Януковича і Азарова.Янук тільки плямкав і пускав бульбашки з носа.Юща Юля демонстративно не топила.Хоча могла на раз.Висновок-виборів не буде.
Азаров-3,14здів не по ділу.Маркшейдер і є маркшейдер-навіть мені видно.В кінці Ющ сказав йому приблизно-закрий хайло і не вилазь де розумні люди триндять.
Янукович-красава.Весь час пробував сказати щось розумне,але його процес мислення не встигав за інтелектуальною бесідою.А коли Юля видала йому про дачку з гектарами і олігархів з ПР,то пробував відбрехатися в стилі-ну ти і сцуко!Як же ж можна так на мене толстого і красівого таку херню казати?
Єдині аплодисменти від мене Янук заслужив,коли сказав Ющу,що у нього тільки генікологи і сантехніки працюють.Треба було закінчити мисль-проффесорів не вистачає.
Всю дорогу плакав-пустіть мене назад до вас ,до корита.
Славік Кириленко-точно з помийниці.І відношення до нього відповідне.Всьо.нунсяків злили.Пінгвін-точно підходить.
Семенючко ширяла як шуліка над усіма-типу всьо забрать назад в держвласність.(малось на увазі Криворіжсталь,але зачіпок немає), і социки-святі захисники пролетаріїв.
ЇЇ запросили топити Юлю,але в результаті виявилось,що Семенючко своїми лозунгами тільки підтримала ЮВТ.
Взагалі передача задумувалася як мочилово Юлі всіма учасниками.Але не вийшло.
Честь Юлі і хвала-вона відбилася.Крім того набрала очки тим,що кілька разів заявила чітко,що хер дасть олігархам з ПР звільняти людей.Так і сказала-заріжу всіх,хто тільки попробує.Народу сподобалось.
Тепер всі звільнення вона почепить як соплі на ПР.
Очків їй додало і хамство від усіх по відношенні до неї.
Ющ в кінці довго триндів і не давав нікому сказати і все кивав пальчиком.
Саме неприємне враження справив мазуриковський трон і пиха.Типу-він над процесом і ркуи ніхріна не крали.
Огидно стало,коли Ющ заявив що він все виконав по відношенню до народу (і типу народ повинен його в сраку цілувати).Чмо.
Ну десь так.


Оглядел брат Лирнык

 (голосов: 1)

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Другие новости по теме:
Информация:
Теги
Популярные новости
Пресс-релизы:
Немного рекламы
Наш опрос
Наши партнеры
Дизайн сайта